INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Griffin publikon në CES 2019 karikuesin wireless për iPhone dhe Apple smartwatch

Griffin publikon në CES 2019 karikuesin wireless për iPhone dhe Apple smartwatch

Publikuar më: 19:26 11-01-2019

Griffin po nxjerr disa karikues me wireless në CES, duke përfshirë një model që mund të ngarkojë njëkohësisht Apple Watch dhe një iPhone.
Ky produkt ka një karikues prej 7.5 watt me një vend për një iPhone në njërën anë dhe një Apple Watch në anën tjetër.
Griffin është duke prodhuar edhe dy karikues të tjerë. Ekziston gjithashtu edhe Banka Rezervë e karikimit nëpërmjet wireless, një bateri portative prej 5,000mAh që mund të karikojë me wireless telefonin tuaj.
Të gjithë ngarkuesit e rinj me wireless do të jenë të disponueshëm në muajt e ardhshëm.

Instagram Banner
Bateria e karikimit dhe bateria Apple Watch do të shiten për 79.99 dollarë, bateria e karikimit të iPhone do të shitet për 59.99 dollarë, dhe bateria me wireless do të shitet për 39.99 dollarë, dhe së fundi, banka e energjisë me wireless do të shitet për 34.99 dollarë .

Article Logic
Execution time: 0.0070431232452393