INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Rina i tregoi foton seksi me bikini, por e ëma i thotë atë që s’pritej! [FOTO]

HAHA! Rina i tregoi foton seksi me bikini, por e ëma i thotë atë që s’pritej! [FOTO]

Publikuar më: 08:29 11-09-2019

Rina Balaj është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave. Nuk ka shumë që është bërë pjesë e skenës muzikore shqiptare dhe ka arritur që të kthehet në një figurë shumë të lakuar në mediat rozë.

Është shumë e ndjekur dhe aktive në profilin e saj në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga projektet muzikore.

Së fundmi ajo i ka treguar një foto me rrobabanjo nënës së saj në një bisedë në ‘Ëhatsapp’ dhe përgjigja e saj i ka shkrirë së qeshuri fansat.

Mamaja i ka dërguar një 'gif' këngëtares së njohur mbi të cilën shkruhej: “Ju të gjithë keni nevojë për Jezusin!”, një përgjigje tipike e nënave.

jess.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032138824462891
    array(1) { ["section"]=> string(86) "haha-rina-i-tregoi-foton-seksi-me-bikini-por-e-ema-i-thote-ate-qe-s-pritej-foto-102012" }