INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojini kaçurrelat! Aktorja seksi Arta Elezaj bën ndryshimin DRASTIK në pamje dhe me bast që s’do e njihni! [FOTO]

Harrojini kaçurrelat! Aktorja seksi Arta Elezaj bën ndryshimin DRASTIK në pamje dhe me bast që s’do e njihni! [FOTO]

Publikuar më: 20:05 11-01-2019

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër. Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’ dhe së fundmi e shohim në spektaklin e humorit “Duplex”. Arta ka tërhequr shumë vëmendjen me pamjen e saj, por së fundmi ka bërë një ndryshim të papritur me flokët.

Aktorja i ka drejtuar flokët dhe u ka ndryshuar ngjyrën duke e treguar pamjen e re në Instagram.

“Preferoni që flokët e mi të jenë kaçurrela apo të drejta?”, pyet Arta fansat në foton e postuar ku ka marrë shumë komente pozitive.

collageSRT.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0091180801391602