INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I bënë BLOCK njëri-tjetrit, por tani është pajtuar me Andin?! Reagon Jasmina, ja e vërteta!

I bënë BLOCK njëri-tjetrit, por tani është pajtuar me Andin?! Reagon Jasmina, ja e vërteta!

Publikuar më: 12:24 14-07-2021

Andi dhe Jasmina dolën çift nga “Përputhen”, mirëpo më vonë marrëdhënia e tyre u kris dhe siç ndodh zakonisht në ditën e sotme, përfundoi në “bllok”. Jasmina ka deklaruar se ka nisur një lidhje të re, por ka ende ndjekës që bëhen kurioz rreth raportit të saj me ish-konkurrentin. Gjatë një bisede virtuale në Instagram, dikush e ka pyetur “A ke kontakt me Andin apo nuk keni folur më kur u larguat nga “Përputhen”?”.

“Nuk kemi folur që për ditëlindje të Fationit, që kur jemi bërë bllok. Nuk kam çfarë të shtoj më”, është shprehur Jasmina.

-640-0-60ee9c34ccd55.png

Article Logic
Execution time: 0.0025241374969482