INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'I ke thyer zemrën', dalin bisedat e Teas me Andin në WhatsApp

'I ke thyer zemrën', dalin bisedat e Teas me Andin në WhatsApp

Publikuar më: 13:23 15-01-2021

Andi ka munguar këto ditë në "Përputhen", por Tea i vazhdon komunikimet me të. Madje konkurrentja tha dy puntata më parë se Andi ka hatërmbetje me produksionin prandaj refuzon të komunikojë me ta.

Së fundmi, ndjekësit e kanë pyetur Tean në Instagram se cila është biseda e fundit që ka me Andin në Whatsapp dhe ajo nuk ka ngurruar ta publikojë.

Në bisedën e publikuar, shihet se Tea i kërkon Andit “t’i flasë Eminit”, i cili me gjasë është mërzitur nga mungesa e tij.

"Foli Eminit Andi, i ke thyer zemrën", i shkruan Tea. "Do i flas pastaj pz", ia kthen Andi.

Kujtojmë që Tea ka deklaruar se nëse Andi nuk vendos të rikthehet në emision, ajo do të largohet.'

-640-0-6001935dd32cf.jpg

Article Logic
Execution time: 0.008929967880249