INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I kënduan këngën që Donaldi i dedikoi, reagimi i Borës habiti të gjithë të pranishmit (Video)

I kënduan këngën që Donaldi i dedikoi, reagimi i Borës habiti të gjithë të pranishmit (Video)

Publikuar më: 15:33 14-01-2022

Bora Zemani me 9 janar ka mbushur 30 vjet.
Prezantuesja e njohur ka festuar natën e mbrëmshme ditëlindjen me një festë të madhe ku të ftuar ishin shumë fytyra të njohura të showbizit shqiptar.

E veshur me një fustan bojëqielli Bora shkëlqente mes të ftuarve si Xhensila Myrtezaj, Elita Rudi, Ermali dhe Ami, Bruno dhe Klajdi si këngëtarë, mikesha e saj Semi, Jona Spahiu, Jonida Vokshi, Albana Osmani, Arbana Osmani, Lori Hoxha, Sara Hoxha, Olti Curri, Arjan Konomi, Ervin Kurti, Eraldo Rexho, Bledi Strakosha, konkurrentët e dy edicioneve të “Për’puthen” etj.

Bruno dhe Klajdi mes shumë këngëve dhe atmosferës që krijuan kënduan edhe këngën e Elgit Dodës ‘’Toxic love’’, e cila ishte shkruar nga Donaldi dedikuar Borës.

Gjersa artistët po këndonin këngën, sytë ishin drejt prezantueses për të pare reagimin e saj, e cila habiti të gjithë duke qëndruar pranë çunave e duke kërcyer e kënduar bashkë me ta.

Video Player
 
Article Logic
Execution time: 0.0028140544891357