INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I publikuan gjëra të pahijshme, Morena Taraku pranon publikisht lidhjen e saj: Boll folët…[FOTO]

I publikuan gjëra të pahijshme, Morena Taraku pranon publikisht lidhjen e saj: Boll folët…[FOTO]

Publikuar më: 11:28 22-05-2020

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar për jetën e saj personale. Pas skandalit me “çoma lokacionin”, Morena nuk po gjen rehat me fansat. Së fundmi, në Instagram janë publikuar disa biseda ku pretendohet se kanë folur me Morenën. Këngëtarja ka reaguar përmes një postimi në Instastory se këto biseda nuk janë të vërteta. Po ashtu, ajo ka zbuluar për herë të parë se është në një lidhje.”

Edhe meqë ra fjala, unë jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot”, ka shkruar Morena. Megjithatë, Morena nuk ka treguar asnjë detaj tjetër mbi partnerin e saj, duke e mbajtur atë të fshehtë nga publiku.

enida.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069398880004883