INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë që kopjon ''kokë e këmbë'' Kylie Jenner-in në këtë foto SEKSI, shihni si ia kthen Lori Hoxha [FOTO]

I thonë që kopjon ''kokë e këmbë'' Kylie Jenner-in në këtë foto SEKSI, shihni si ia kthen Lori Hoxha [FOTO]

Publikuar më: 10:32 29-07-2018

Këtë fundjavë, fashionista e njohur ndodhej në Mykonos për festën e beqarisë së motrës së saj Sara Hoxha dhe ka postuar në Instagram një foto ku ka pozuar me një fustan të shkurtër super sexy me print leopardi dhe me të vërtetë duket më seksi se kurrë.

Lori na tregon edhe një herë që është një ndër vajzat më fashioniste shqiptare e në këtë foto mori shumë komente pozitive, por një fanse i thotë që kur do krijosh stilin tënde sepse gjithçka që shikojmë është stili i Kylie Jenner.

Por Lori nuk mund të mos reagonte dhe i tha: “Mos e shiko pra”. 

 

esd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007267951965332
    array(1) { ["section"]=> string(106) "i-thone-qe-kopjon-koke-e-kembe-kylie-jenner-in-ne-kete-foto-seksi-shihni-si-ia-kthen-lori-hoxha-foto-66877" }