INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Incidenti i frikshëm në ditëlindjen e Kylie Jenner! Mikesha shoqërohet në spital

Incidenti i frikshëm në ditëlindjen e Kylie Jenner! Mikesha shoqërohet në spital

Publikuar më: 21:23 10-08-2018

Një natë që kishte për qëllim festimin e ditëlindjes së 21-të të Kylie Jenner u kthye në një natë të frikshme pasi një nga mikeshat e saj duhej të linte festën duke u shoqëruar menjëherë në spital.

Një grua bjonde e paidentifikuar e cila njhej vetëm si një mikeshë e Kylie u pa tekso shoqërohej për në ambulancë me këmbët e zeza dhe plagë në fytyrë."

Cila ishte gruaja, çfarë i ndodhi asaj, dhe gjendja e saj e tanishme, kanë mbetur ende të paqarta.

kylie.jpg

kylie2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091629028320312
    array(1) { ["section"]=> string(85) "incidenti-i-frikshem-ne-ditelindjen-e-kylie-jenner-mikesha-shoqerohet-ne-spital-68097" }