INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë shoqet e ngushta të Ariel, por si është marrëdhënia e Kylie Jenner dhe Anxhelina-s? Këtë VIDEO të dyshes me siguri nuk e keni parë!

Janë shoqet e ngushta të Ariel, por si është marrëdhënia e Kylie Jenner dhe Anxhelina-s? Këtë VIDEO të dyshes me siguri nuk e keni parë!

Publikuar më: 18:52 06-06-2019

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër vajzat më simpatike shqiptare e cila vijon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Tashmë të gjithë e dimë që Anxhelina bashkëjeton me grimierin e njohur Ariel, i cili është dhe grimieri i Kylie Jenner.

Së fundmi, Ariel ka festuar ditëlindjen dhe Kylie u kujdes t’i organizonte një festë surprizë ku sigurisht nuk mund të mungonte edhe Anxhelina, e cila ishte bashkëpunëtorja e saj për këtë organizim special.

Por si është marrëdhënia e dyshes, Anxhelina-Kylie?

Në videon më poshtë, siguruar nga intv.al Kylie përqafon Anxhelinën dhe kjo e fundit po i tregon 'ç'hoqi' që Ariel mos kuptonte asgjë. Vajzat duken të afërta edhe pse Jenner ende nuk e ndjek Anxhelinën në Instagram./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071511268615723
    array(1) { ["section"]=> string(139) "jane-shoqet-e-ngushta-te-ariel-por-si-eshte-marredhenia-e-kylie-jenner-dhe-anxhelina-s-kete-video-te-dyshes-me-siguri-nuk-e-keni-pare-95656" }