INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm krah Arjan Çanit, zbulohet ku tjetër e kemi parë Melisën e 'Përputhen'

Jo vetëm krah Arjan Çanit, zbulohet ku tjetër e kemi parë Melisën e 'Përputhen'

Publikuar më: 17:29 11-01-2021

Një ndër vajzat më të komentuara në "Përputhen" është padyshim Melisa Lleshi. Ajo është shumë e lirshme pasi është e mësuar me kamerat.

Dikur ajo ka qenë në rolin e Sofias në "Zonë e lirë", por jo vetëm kaq. Melisën e kemi parë dhe në dy klipe muzikore.

Pak ditë më parë u publikua lajmi se ajo ka marrë pjesë në klipin e këngës "1 sekond", nga Çartani.

Por ne të inlife.al u themi se Melisën e kemi parë më parë edhe në klipin e Altin Sulkut me titull “Lujna” 3 vite më parë. Vlen të thuhet se duket shumë seksi.

 

Article Logic
Execution time: 0.0069379806518555