INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jooo! Pasi e mohoi publikisht,Tristan e pranon tradhëtinë ndaj Khloe me shoqen e Kylie Jenner! Ja si ka ndodhur [FOTO]

Jooo! Pasi e mohoi publikisht,Tristan e pranon tradhëtinë ndaj Khloe me shoqen e Kylie Jenner! Ja si ka ndodhur [FOTO]

Publikuar më: 18:55 20-02-2019

Lajmi që po qarkullon kudo sot është tradhëtia tjetër e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian. Basketbollisti i njohur e ka tradhëtuar këtë herë me shoqen e ngushtë të motrës së saj Kylie Jenner, Jordyn Ëoods. Ai fillimisht nuk e ka pranuar këtë gjë duke bërë një postim teksa shkruante ‘FAKE NEWS’, pra çdo gjë nuk është e vërtetë.

Por sipas ‘Us Weekly’ ai më në fund ka pranuar çdo gjë kur është takuar me Khloe. Vetë ylli i reality show, por gjithë familja Kardashian është e inatosur me Jordyn, madje edhe vetë Kylie Jenner që e kishte shoqe të ngushtë.

Gjithçka ka ndodhur tek një shfaqje që jepte Drake, të cilët janë parë që rrinim shumë bashkë dhe flirtonin gjatë gjithë kohës dhe duke u përkëdhelur.

Sipas mediave të huaja Khloe Kardashian është ndarë përfundimisht nga Tristan Thompson.

444.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092949867248535
    array(1) { ["section"]=> string(120) "jooo-pasi-e-mohoi-publikisht-tristan-e-pranon-tradhetine-ndaj-khloe-me-shoqen-e-kylie-jenner-ja-si-ka-ndodhur-foto-87481" }