INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Juventusi një tjetër goditje në merkato, bardhezinjtë blejnë mbrojtësin e Xhenoas

Juventusi një tjetër goditje në merkato, bardhezinjtë blejnë mbrojtësin e Xhenoas

Publikuar më: 15:41 09-07-2019

Juventusi duket i pandalshëm këtë merkato. Pas afrimit të Ramseit, Bufonit, Rabiotit dhe Demirelit, kampionët në fuqi të Italisë do të zyrtarizojnë shumë shpejt edhe mbrojtësin Kristian Romero.
Juventusit do t’i kushtojë plot 20 milionë euro transferta e mbrojtësit argjentinas nga Xhenoa.

21 vjeçari do të firmosë një kontratë 5 vjeçare, por ai do të vazhdojë të mbetet i huazuar tek Xhenoa edhe këtë sezon, për shkak të mungesës së hapësirave në skuadrën bardhezi.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027740001678467
    array(1) { ["section"]=> string(86) "juventusi-nje-tjeter-goditje-ne-merkato-bardhezinjte-blejne-mbrojtesin-e-xhenoas-98210" }