INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka 141 mln ndjekës, por CR7 nuk është mbreti i Instagramit, janë dy femra…

Ka 141 mln ndjekës, por CR7 nuk është mbreti i Instagramit, janë dy femra…

Publikuar më: 14:15 28-09-2018

Nëse bëhet fjalë për rrjetet sociale, ka vetëm një mbret dhe ai është Cristiano Ronaldo. Falë 141 milionë ndjekësve që ka në Instagram, CR7 përfiton shifrën e çmendur të 641 mijë eurove për çdo postim që bën në profilin e tij në Instagram.

Shifrat e zbuluara nga revista amerikane Forbes, vinë edhe si pasojë e pëlqimeve dhe komenteve të shumta që ylli portguez merr në Instagram nga 141 milionë ndjekësit e tij.

Megjithatë, Ronaldo nuk është ai që përfiton më shumë para nga Instagrami, pasi mbretëresha e vërtetë është motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner me 850 mijë euro për çdo postim, e ndjekur nga këngëtarja Selena Gomez me 684 mijë euro për çdo postim.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095229148864746
    array(1) { ["section"]=> string(77) "ka-141-mln-ndjekes-por-cr7-nuk-eshte-mbreti-i-instagramit-jane-dy-femra-73328" }