INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kendall Jenner 'çmendet' pas këngës së Butrintit? Këngëtari zbulon si modelja kërcen e këndon nën ritmet e 'Hajt Hajt' [VIDEO]

Kendall Jenner 'çmendet' pas këngës së Butrintit? Këngëtari zbulon si modelja kërcen e këndon nën ritmet e 'Hajt Hajt' [VIDEO]

Publikuar më: 20:42 10-06-2019

Butrint Imeri sapo ka publikuar hit-in e tij për këtë verë "Hajt hajt" dhe që ditët e para kënga ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Sikur të mos mjaftonte buja që ka marrë klipi për shkak se në të ndodhej dhe moderatorja Kiara Tito, tani këngëtari na ka zbuluar dhe diçka mjaft interesante.

Në Instastories të Butrintit duket Kendall Jenner e cila këndon e kërcen në makinë me tingujt e këngës së Butrintit.

E ndonëse është e qartë që ky është vetëm një modifikim nga fansat e tij nuk mund t'a mohojmë se kënga me videon përshtaten aq mirë sa duket e vërtetë.

efcwqarevcf.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0075829029083252