INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtari i emocionon të gjithë me baladën e re: Kolona zanore e çifteve, s’kemi pse marrim borxh nga jashtë Ed Sheeran

Këngëtari i emocionon të gjithë me baladën e re: Kolona zanore e çifteve, s’kemi pse marrim borxh nga jashtë Ed Sheeran

Publikuar më: 19:39 21-03-2021

Soiree më Jonida Shehun është rikthyer këtë të shtunë në ABC me nje puntatë dedikuar qytetit të Elbasanit. Në këtë mbremje elbasanase ishte i ftuar edhe këngëtari i njohur Kljad Musabelliu. Ai performoi ekskluvisht për Soiree këngën e tij më të re të titulluar “Me fat”.

Me zërin e tij dhe nëëprmjet kësaj balade kaq të ndjerë, Klajdi i ka emocionuar të gjithë. Klajdi ka treguar që dëshiron që kjo këngë të jetë kolona zaore e çifteve nëpër dasma.

Kolone zanore çifteve që do të martohen tani e tutje. Unë synoj dhe pretendoj të jetë kënga e çiftit. Ideja është që s’kemi pse marrim borxh nga jashtë Ed Sheeran, por meqë jam unë këtu në Laprakë vij unë nuk ka problem fare”, ka treguar duke qeshur këngëtari i njohur Klajd Musabelliu.

 

Article Logic
Execution time: 0.0041539669036865