INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Kësaj nuk i …” U ndje e ofenduar nga intervista, Roza Lati “shpërthen” ndaj Bieta Sulës! Ja postimi që ia fshinë!

“Kësaj nuk i …” U ndje e ofenduar nga intervista, Roza Lati “shpërthen” ndaj Bieta Sulës! Ja postimi që ia fshinë!

Publikuar më: 15:27 12-06-2021

Pak ditë më parë moderatorja Roza Lati mori vëmendjen e të gjithëve me një deklaratë të bërë në rrjete sociale. Ajo publikoi disa video shumë sensuale, krahas së cilave shkroi “Do isha bilionere nëse do shisja kasetën time të seksit”.

Mirëpo së fundmi moderatorja ishte e ftuar në “Ftesë në 5” ku si duket nuk ka dalë e kënaqur nga intervista dhe është shprehur e indinjuar përmes një postimi në Instagram. Roza shprehet se është ndjerë e ofenduar dhe tregon se video e saj nga emisioni është fshirë.

“Unë nuk e kuptoj të të ftojë tjetra në studio dhe të të ofendojë…
Dhe nderkohe me fshini videon? Kam 1001 mesazhe nga njerëzit që reagojnë si mundet në një emision televiziv të të fyejë tjetra në shtëpinë e vetë ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk përtoj t’i nxjerr të gjitha mesazhet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza.

-640-0-60c3afe730fd5.jpg

Por më pas Roza pyeti ndjekësit e saj nëse iu del në feed-in e Instagramit të saj një video; ku ka dhe një mbishkrim nga Roza. Video ishte e shkeputur nga pjesa kur Bieta e pyet nëse do ia lejonte Rita ta publikonte videon erotike dhe Roza e habitur nga pyetja i kthehet: “Jo, pse ty do ta lejonte mami?”

Ndërsa Bieta ia kthen duke i thënë që as nuk do e lejonte mami i saj të realizonte një photoshooting ai ai i Rozës dhe këtu e pati zanafillën i gjithë “shpërthimi” i Rozës; siç mund ta shihni edhe në foton e ruajtur nga afterparty.al

https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/06/B96AB1BB-1B85-4148-AA5D-C6E763560929-300x300.jpeg 300w, https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/06/B96AB1BB-1B85-4148-AA5D-C6E763560929-1024x1024.jpeg 1024w, https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/06/B96AB1BB-1B85-4148-AA5D-C6E763560929-150x150.jpeg 150w, https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/06/B96AB1BB-1B85-4148-AA5D-C6E763560929-600x600.jpeg 600w" alt="" width="2560" height="2560" class="alignnone size-full wp-image-16685" style="box-sizing: border-box; user-select: auto !important; height: auto; max-width: 100%;" loading="lazy" />

Article Logic
Execution time: 0.0026400089263916