INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë të famshmit që nuk kanë lidhje gjaku, por ngjajnë shuëm me njëri-tjetrin! Ndër to edhe këngëtarja shqiptare

Këto janë të famshmit që nuk kanë lidhje gjaku, por ngjajnë shuëm me njëri-tjetrin! Ndër to edhe këngëtarja shqiptare

Publikuar më: 19:49 13-08-2019

Thuhet se të gjithë kanë dikë që i ngjajnë plotësisht!

Nga ana tjetër është interesante kur gjejmë dikë që na ngjan. Por sa janë shanset që dy persona që nuk kanë lidhje gjaku, të jenë të famshëm dhe të ngjajnë me njëri tjetrin? Bazuar në disa kolazhe emrash një gjë e tillë nuk duket të jetë e rrallë.

Selena Gomez dhe Lucy Hale

sdsd.jpg

Justin Beiber dhe Miley Cyrus

fd.jpg

Olivia Culpo dhe Eiza González

yu.jpg

Rita Ora dhe Jasmine Sanders

g.jpg

Haley Bennet dhe Jennifer Lawrence

df.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0090839862823486
array(1) { ["section"]=> string(122) "keto-jane-te-famshmit-qe-nuk-kane-lidhje-gjaku-por-ngjajne-shuem-me-njeri-tjetrin-nder-to-edhe-kengetarja-shqiptare-100506" }