INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto lagje të Tiranës nuk do të kenë drita nesër, mësoni oraret!

Këto lagje të Tiranës nuk do të kenë drita nesër, mësoni oraret!

Publikuar më: 18:00 06-10-2019

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se do të ketë një ndërprerje të energjisë elektrike nesër në disa lagje të Tiranës, që do të nisë nga ora 9:00 dhe me gjasë do vijojë deri në orën 14:00.

Stakimi i energjisë mesa duket do të ndodhë për shkak të punës që do të zhvillohet në kabinat elektrike dhe do të bëhet në disa zona të kryeqytetit.


Ky është njoftimi i plotë i OSSHE:

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim i datës 7 Tetor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 7 Tetor do të stakohet energjia në këto zona me këto orare:

09:00-15:00
Pjesërisht rruga e Dibrës, rruga “Ibrahim Buzhiqi”
rruga “Mahmut Fortuzi” pranë Drejtorisë Rajonale të OSHEE Tiranë

11:00-14:00
Pjesërisht zona midis rrugës së Barikadave dhe rrugës “Siri Kodra”

10:00- 12:00
Pjesërisht rruga “Ludovik Shllaku”, pranë sheshit “Avni Rustemi”

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031399726867676
    array(1) { ["section"]=> string(69) "keto-lagje-te-tiranes-nuk-do-te-kene-drita-neser-mesoni-oraret-102634" }