INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo javë parashikohet e gjitha me shi: Mbani çadrat me vete!

Kjo javë parashikohet e gjitha me shi: Mbani çadrat me vete!

Publikuar më: 16:31 04-11-2019

Java e parë e nëntorit ka nisur me shi.

Ndonëse parashikohej një muaj i thatë, kjo javë do të kompesojë të gjitha ditët kur reshjet e shiut kanë munguar.

Kjo javë parashikohet e gjitha me reshje shiu, të cilat përhapen në të gjithë vendin.

Dita e martë paraqitet më e qëndrueshme, megjithatë të mërkurën reshjet rikthehen.

Temperaturat kanë një ulje prej disa gradësh dhe ato do të luhaten nga 4 deri në 20 gradë.

Article Logic
Execution time: 0.0040431022644043