INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo pajisje ju duhet për të bërë më të shpejtë kompjuterin tuaj

Kjo pajisje ju duhet për të bërë më të shpejtë kompjuterin tuaj

Publikuar më: 19:41 11-01-2019
Corsair është i njohur për RAM-in, furnizimin me energji elektrike dhe një linjë të mousave për lojra, të cilat kanë shumë fansa. Tani, po shton një mouse me wireless me një teknologji të re të frekuencave të quajtur Slipstream, për të patur një gameplay pa vonesa. Në fakt, është një mouse me shumë opsione , duke përfshirë një marrës wireless USB 2.4GHz të vendosur brenda njësisë, mbështetje Bluetooth dhe një lidhje USB të plotë dhe të ngarkuar si dhe gjashtë butona të programueshëm. Për një mouse me wireless me vlerë 49 $, Harpoon Wireless është jashtëzakonisht i mirë pajisur me më shumë opsione lidhjesh sesa mouse me wireless nga konkurrentët si Razer dhe Logitech që kushtojnë gati dy herë më shumë. Megjithatë , frekuenca hopping nuk është një ide e re .Razer ka prezantuar një tipar të njëjtë në produktet e tij të fundit të lojrave vitin e kaluar.
Article Logic
Execution time: 0.0078239440917969