INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klaudia Pepa sjell sfidën e fundit në INSTAGRAM dhe vështirë se mund ta realizoni! [VIDEO]

Klaudia Pepa sjell sfidën e fundit në INSTAGRAM dhe vështirë se mund ta realizoni! [VIDEO]

Publikuar më: 14:34 25-03-2020

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa ka gjetur një mënyrë mjaft argëtuese për të bërë punët e shtëpisë. Ajo ka vendosur në sfond një muzikë ndërsa po pastron xhamat me këmbë. Duke qenë balerinë dhe tejet elastike kjo metodë e re e pastrimit të xhamave për të është tejet e thjeshtë dhe mbi të gjitha mjaft argëtuese.

Ajo ka vendosur që ti sfidojë miqtë dhe fansat e saj që të veprojnë si dhe ajo dhe më pas në videot e postuara të bëjnë tag balerinën. Klaudia ka gjetur kështu një mënyrë shumë të këndshme për të kaluar kohën gjatë izolimit dhe fton të gjithë që ta provojnë.

Megjithatë jo të gjithë kanë elasticitetin e saj dhe jo të gjithë mund të veprojnë njësoj si ajo.

Article Logic
Execution time: 0.0096750259399414