INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohen thashethemet, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëhen prindër për herë të pare?!

Konfirmohen thashethemet, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëhen prindër për herë të pare?!

Publikuar më: 12:28 30-07-2022

Çifti shumë i dashur nga publiku, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e kanë konfirmuar burimeve për “Prive.al”, të cilat thonë se moderatorja është në javën e 16-të të shtatzënisë. Prej disa ditësh në mediat rozë po qarkullonte ky lajm i ëmbël. Madje, edhe vetë çifti ka ngritur dyshime. Gjithçka nisi kur Einxhel uroi Dagz për ditëlindje dhe në fund të urimit ajo kishte shkruar: “Ne të duam”, ndërsa pasi bëri bujë në media duke lenë dyshime se mund të jetë shtatzënë ajo e ndryshoi duke bërë në njëjës “Të dua”. Sakaq, ditën e fundit, moderatorja ka postuar në rrjetet sociale vetëm “selfie”, duke “fshehur” barkun e rrumbullakosur.

Article Logic
Execution time: 0.0030918121337891