INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmuan ndarjen, por Atdheu dhe Sara qenkan ribashkuar! Ja ku e kuptuam!

Konfirmuan ndarjen, por Atdheu dhe Sara qenkan ribashkuar! Ja ku e kuptuam!

Publikuar më: 18:35 12-06-2021

Një javë më parë Atdheu konfirmoi ndarjen nga Sara, me anë të një postimi në rrjete sociale.

"Sqarim për publikun se më kanë ardhur shumë mesazhe, ndjesë për vonesën, por kam pasur disa probleme personale siç e keni kuptuar edhe vetë ndarjen ta quajmë se ishim në njohje e sipër me Sarën. Po është e vërtetë. Faleminderit të gjithë ju që na keni mbështetur dhe vazhdoni të na mbështesni, mirënjohës për ju gjithë jetën", shkroi ai.

 -640-0-60c4cb8480c42.jpg

Mirëpo, duket se ndarja nuk ka zgjatur shumë dhe dyshja janë ribashkuar. Ata kanë filluar të ndiqen sërish në rrjete sociale, e për më tepër Sara ka komentuar një zemër në foton e fundit të Atdheut. Ky i fundit ia ka kthyer po me një zemër.

 -640-0-60c4cbaa97678.png

Article Logic
Execution time: 0.003939151763916