INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur askush s’e dinte që po kalonte moment të vështirë, Tayna zbuloi shumë përmes fotove të papublikuara më parë!

Kur askush s’e dinte që po kalonte moment të vështirë, Tayna zbuloi shumë përmes fotove të papublikuara më parë!

Publikuar më: 20:31 27-12-2021

Jemi në ditët e fundit të vitit 2021 dhe gjersa po bëhemi gati të përshëndetemi me këtë vit, Tayna na ka zbuluar shumë për 12 muajt e kaluar.

Reperja e njohur përmes rrjeteve sociale ka pyetur ndjekësit se çfarë duan të shohin nga viti i saj dhe padyshim kërkesat ishin nga më të çuditshmet.

Përmes fotografive ajo zbuloi se si për këdo tjetër edhe për të viti që po lëmë pas kishte momente të vështira.

Mes tjerash ka zbuluar pamje nga klipi i papublikuar ende, fotografinë më sexy të vitit e shumëçka tjetër.

 

Article Logic
Execution time: 0.0024020671844482