INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush është djali “misterioz” me të cilin puthet Arilena Ara? [FOTO-VIDEO]

Kush është djali “misterioz” me të cilin puthet Arilena Ara? [FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 12:53 07-11-2018

Pak muaj më parë, bënë bujë disa foto të publikuara në rrjetet sociale të Arilena Arës, duke u puthur me një djalë bjond. Mbrëmjen e sotme, më në fund u zbulua “misteri” i këngëtares së njohur të showbiz-it shqiptarë.

Djali që u cilësua si i dashuri i Arilenës, është thjeshtë modeli me të cilin ajo ka perfomuar në klipin më të ri, që ndërkohë është bërë publik, me titull “I’ll Give You My Heart”.

 

Pak kohë më parë, vetë këngëtarja, gjatë një interviztë shprehet: “Shumë shpejt, djali nuk do jetë më misterioz për ju. Do ta zbulojmë edhe sekretin”.

 

Tashmë për të gjithë fansat e sajë dhe kureshtarët, çdo gjë është qartësuar duke mos lënë më vend për dyshime./intv.al/

fghdfhgfhgfjhgfj.PNG

 

Article Logic
Execution time: 0.0094759464263916