INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Marinës?' Moderatorja kthehet në brune, komentet e Getoarit dhe Luana Vjollcës janë EPIKE! [FOTO]

'Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Marinës?' Moderatorja kthehet në brune, komentet e Getoarit dhe Luana Vjollcës janë EPIKE! [FOTO]

Publikuar më: 15:29 06-08-2020

Marina Vjolla ka bërë lëmsh gjithë rrjetin, madje dhe burrin e asj dhe motrën Luana.

Me foton e fundit që ka publikuar në Instagram ka ngjallur shumë debat, pasi ka ndryshuar ekstremisht pamjen e jashtme.

Nga një vajzë bjonde me flokë të gjatë, është kthyer në një zeshkane me flokë të shkurtër, e të themi të drejtën duket më serioze dhe sikur i ka humbur ëmbëlsia në fytyrë.

"Sa i ngjan gruas time", i komenton Getoari. "Kush është më e mirë", ia kthen Marina, ndërsa Luana ka lënë një tjetër koment epik.

Capture6.png

komentet.jpgkush_je.jpg

Article Logic
Execution time: 0.011285066604614