INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner bëri reagimin më qesharak gjatë performancës së Travis në VMA! Mos e humbisni

Kylie Jenner bëri reagimin më qesharak gjatë performancës së Travis në VMA! Mos e humbisni

Publikuar më: 12:01 21-08-2018

Nëse e ndiqni Kylie Jenner në mediat sociale, me siguri e dini që ajo është fanse shumë e madhe e muzikës së të dashurit të saj Travis Scott.

Ajo luan këngët e tij në videot e saj në Instagram apo Snapch si dhe promovon albumin e tij më të ri Astroworld dhe turneun e tij të ardhshëm.

Sidoqoftë, gjatë performancës mjaft energjike të Travis Scott në skenën e VMA, kur kamera u kthye nga Kylie reagimi i saj ishte mjaft i çuditshëm, aq sa i gjithë interneti shpërtheu me meme. Ajo dukej sikur nuk dinte tekstin e këngës së Travis dhe po kërcente sikur t’a kishin detyruar.

E shihni këtu!

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0087380409240723
    array(1) { ["section"]=> string(95) "kylie-jenner-beri-reagimin-me-qesharak-gjate-performances-se-travis-ne-vma-mos-e-humbisni-68903" }