INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner dhe Travis Scott të shqetësuar nga 'mallkimi Kardashian'?

Kylie Jenner dhe Travis Scott të shqetësuar nga 'mallkimi Kardashian'?

Publikuar më: 22:51 17-07-2018

Duke pozuar për kopertinën e GQ Magazine, Kylie sërsh ka dotur t'I lërë të gjtihë gojëhapur me format e saj. Bashkë me të është dhe I dashuri I saj Travis Scott dhe mund të themi se çifti duket shumë serioz por dhe sensual njëkohësisht.

Në intervistën për këtë revistë Kylie dhe Travis janë shprehur se nuk u bën fare përshtypje apo t'I shqetësojë 'mallkimi Kardashian'.

Është miti që ka lindur nga mardhëniet e shumta që vajzat kanë pasur e për rrjedhojë mendohet se çdo mahskull që del në takime me to përfundon duke u larguar.

Sipas reperit ky nuk është aspak rasti mes tij dhe Kylie, sepse Kylie është ndryshe. Mos ndoshta ka hedhur pak 'shade' këtu për motrat e saj?

E sa i përket Kylie ajo është shprehur se të gjtihë largohen sepse nuk mund të përballojnë famën e jashtëzakonshme të Kardashian, dhe megjithëse babait të vazjës së saj nuk i pëlqen vëmendja gjithashtu, ndryshe nga të tjerët ai përpiqet të përshtatet dhe ta pranojë këtë fakt.

Që pas lindjes së vajzës së tyre Stormi duket se lidhja e tyre është forcuar tejmase, dhe mesa duket po ecën mjaft mirë, falë dhe përpjekjeve të Kylie për t'a mbajtur atë sa më private.

kylieeee.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015432119369507
    array(1) { ["section"]=> string(73) "kylie-jenner-dhe-travis-scott-te-shqetesuar-nga-mallkimi-kardashian-65446" }