INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner një yll Instagrami? Shihni se si duket ajo në të vërtetë pa make-up! [FOTO]

Kylie Jenner një yll Instagrami? Shihni se si duket ajo në të vërtetë pa make-up! [FOTO]

Publikuar më: 13:25 01-04-2019

Kylie Jenner fiton miliarda dollarë me kompaninë e saj të produkteve kozmetike, ndaj nuk është aspak shokues fakti që shfaqet thuajse gjithmonë e trukuar. Por ka dhe ditë që Kylie do të ndihet totalisht vetëvetja, dhe e lirë.

21-vjeçarja u fotografua rrugëve të Los Angeles-it bashkë me artistin e makijazhit, Ariel Tejada, e veshur sportive dhe dukej krejt ndryshe nga vajza provokuese që shfaqet në Instagram.

2-31.jpg

Kujtojmë se Kylie Jenner është shpallur nga Forbes miliarderja më e re self-made e të gjitha kohërave. Ajo ka mundur edhe Mark Zuckerberg, që e ka arritur këtë rezultat kur ishte 23 vjec, në vitin 2009. Fale linjës së saj të make-up, Kylie Cosmetics, të lancuar në 2015, ajo është bërë një sipërmarrëse e xonja, me një pasuri rreth 1 miliard dollarëshe.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01393985748291
    array(1) { ["section"]=> string(90) "kylie-jenner-nje-yll-instagrami-shihni-se-si-duket-ajo-ne-te-vertete-pa-make-up-foto-89985" }