INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner rrëfen se fle me këtë gjë çdo natë dhe mund të themi se është shumë seksi

Kylie Jenner rrëfen se fle me këtë gjë çdo natë dhe mund të themi se është shumë seksi

Publikuar më: 17:30 01-08-2018

E keni pyetur ndonjëherë veten se me çfarë fle Kylie Jenner çdo natë?

Epo ajo i ka zbuluar të gjitha detajet në intervistën më të fundit.

Kylie së bashku me motrat e saj u mblodhën për një set të ri fotografik për Calvin Klein.

Në intervistën shoqëruese Kylie ka treguar se ajo fle me të brendshme Calvin Klein çdo natë.

Por ajo nuk është e vetmja, pasi dhe motra e saj më e madhe Kim, gjithashtu i dashuron të brendshmet e saj Calvin Klein.

Pra mund të themi se i gjithë klani Kardashian nuk e zëvendësojnë Calvin Klein për asgjë tjetër.

kardashians.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009213924407959
    array(1) { ["section"]=> string(92) "kylie-jenner-rrefen-se-fle-me-kete-gje-cdo-nate-dhe-mund-te-themi-se-eshte-shume-seksi-67286" }