INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner rrëmben vëmendjen e publikut me ‘look-un’ dhe mesazhin e saj [FOTO]

Kylie Jenner rrëmben vëmendjen e publikut me ‘look-un’ dhe mesazhin e saj [FOTO]

Publikuar më: 09:39 28-05-2019

Kylie Jenner jo vetëm që njihet si një nga femrat më seksi në shoëbizin ndërkombëtar por është dhe një ndër femrat miliardiere në SHBA.

Në llogarinë e saj të Instagramit, ka postuar një foto mjaft sexy ku shihet e veshur me një fustan portokalli ekstremisht të hapur, duke treguar format e saj bombastike, ku mendojmë se do të ketë tërbuar shumë meshkuj nëpër botë.

Këtë foto ajo nuk e ka lënë pa e shoqëruar dhe me një mesazh për ndjekësit e saj, ku ka shkruar:

“Shpëtoni nga e zakonshmja”- ka shkruar Kylie.

 

 

 

View this post on Instagram

escape the ordinary ????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070719718933105
    array(1) { ["section"]=> string(82) "kylie-jenner-rremben-vemendjen-e-publikut-me-look-un-dhe-mesazhin-e-saj-foto-94843" }