INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledjanën apo Antonelën? Mevlani e thotë TROÇ, ja kë do zgjidhte po të kthehej pas

Ledjanën apo Antonelën? Mevlani e thotë TROÇ, ja kë do zgjidhte po të kthehej pas

Publikuar më: 12:31 14-06-2021

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Mevlan Shaba ka qenë së fundmi i ftuar në emsioninin më të ri në “Top Channel”, në “Top Arena” ku u vendos përballë Antonelës, e cila i drejtoi pyetjete e publikut dhe për më tepër i tha se nuk i ikën menja e zemra nga ai.

“Nëse do të ktheheshe pas në kohë, do të zgjidhje Ledjanën apo Antonelën?”, ishte një nga pyetjet e publikut.

Mevlani: Ledjanën

 Antonela: Sepse do të qëndrosh me të njëjtat fjalë

Mevlani: Nuk e ndërroj.

Antonela: Mos bëj sikur je duke vuajtur për të, se nuk të beson më askush.

 Mevlani: S’ka lidhje!

Antonela: Ku e mendon jetën tënde tani? Në Milano apo në Milano?

Mevlani: Në Kavajë besoj. Ose në Rrëshen…

Por, edhe pse në karrigen e të intervistuarit, edhe Mevlani kishte një pyetje për moderatoren: Të merr malli ndonjëherë për mua, meqë ra fjala?

Antonela: Më merr!

Mevlani: Mos qesh, se nuk e marr seriozisht.

Antonela: Më merr shumë…

Kujtojmë se Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë fund prej javësh me njëri-tjetrin, por ato akoma vazhdojnë të marrin vëmendje me deklaratat e tyre.

Article Logic
Execution time: 0.0030839443206787