INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri Vula tregon si ia “rrëmbeu” zemrën Sara: Së pari më kanë pëlqyer…

Ledri Vula tregon si ia “rrëmbeu” zemrën Sara: Së pari më kanë pëlqyer…

Publikuar më: 10:09 24-06-2020

Këngëtari i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun dhe më të komentuar.

I ftuar në ‘NIN’ së fundmi, Ledri ka treguar se historia e tyre lindi krejt rastësisht. Ai thotë se disa shoqe të saj që e kishin qejf si këngëtar shkuan ta takonin në prapaskenë dhe reperit i pëlqeu me shumë Sara. Te kjo e fundit këngëtari u ‘tërhoq’ më shumë nga sytë dhe karakteri.

‘’Së pari më kanë pëlqyer sytë i ka shumë të bukur, karakteri dhe çfarë njeriu është. Nganjëherë me disa njerëz thjesht click, bëhesh shok edhe të ec. Gjërat e pasforcuara nganjëherë zgjasin më shumë..“- u shpreh Ledri.

Ndër të tjera, këngëtari zbuloi se kënga ‘Trandafil i zi’ është një dedikim për Sarën dhe njëkohësisht e preferuara e saj.

Article Logic
Execution time: 0.0092589855194092