INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana dhe Mozzik në bashkëpunim apo album?! Ky DETAJ na zbuloi shumë!

Loredana dhe Mozzik në bashkëpunim apo album?! Ky DETAJ na zbuloi shumë!

Publikuar më: 17:30 03-05-2021

Loredana dhe Mozzik si duket së shpejti do të vijnë me një bashkëpunim muzikor.

Kanë qenë disa mesazhe dhe fjalë të fshehta të postuara nga vetë artistët në rrjetet sociale që na bën të dyshojmë

“Rosen” ka shkruar Loredana dhe bashkuar me fjalën “Krieg” që ka hedh Mozzik i bie “Lufta e trëndafilave”.

Ky detaj është kapur nga fansat e shumtë të dyshes, të cilëve nuk u ik asgjë kur bëhet fjalë për Mozzik dhe Loredanën.

Çifti që tashmë dihet se janë bashkuar dhe pse nuk e pranojnë si duket zyrtarizimin e ri-kthimit të lidhjes së tyre do ta bëjnë me një bashkëpunim.

Loredana dhe Mozzik shfaqen bashkë kudo madje javë më parë kaluan edhe disa ditë në Dubai, atje ku u përfol se shkuan edhe për xhirime dhe jo vetëm për të pushuar.

Mozzik dhe Loredana kanë disa bashkëpunime të realizuara, të cilat rezultuan mjaft suksesshëm jo vetëm në tregun vendor por edhe në atë ndërkombëtar.

Article Logic
Execution time: 0.013226985931396