INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana hyri mes tyre? AZET thyen heshtjen pas 3 vitesh: Ja çfarë ndodhi me Zunën

Loredana hyri mes tyre? AZET thyen heshtjen pas 3 vitesh: Ja çfarë ndodhi me Zunën

Publikuar më: 18:35 17-06-2022

KMN ishte një nga grupet më në zë në Gjermani deri para 3 vitesh kur diçka ndodhi papritur mes tyre dhe grupi të ndahej përfundimisht.

Një nga arsyet e tensionimit të raporteve të tyre u tha se ishte lidhja e Zunës me Loredanën. Gjatë ndarjes së shkurtër me Mozzik, në 2019 Loredana u përfol për një lidhje me reperin. Ata jo vetëm që ishin të pandarë por u fotografuan edhe në momente intime duke u puthur në avion. Dyshja e kaloi bashkë karantinën në 2020 dhe sollën një bashkëpunim. Ndonëse zërat për lidhje i kanë mohuar gjithnjë që pasi Loredana u rikthye me Mozzik nuk është parë më asnjëherë me Zunën.

Ndërkohë, pas rreth 3 vitesh heshtje Azet më në fund do flasë dhe do tregojë se çfarë ka ndodhur mes tyre. Në një status të publikuar në Instastory ai ka paralajmëruar që ditën e premte në orën 18:00 do të flas për raportin me Zunën si dhe disa ndodhi të tjera.

“Siç e dini unë nuk kam komentuar asgjë, por këtë herë nuk ka zgjidhje. Do jemi live këtu në Instagram të premten në orën 18:00 dhe do komentoj gjithçka që ka ndodhur me Zunën dhe mua.”- shkroi ai.

Article Logic
Execution time: 0.0036501884460449