INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me bikini në plazh, Sara poston FOTON e ëmbël me barkun e rrumbullakosur dhe i thotë dy fjalë bebit në bark!

Me bikini në plazh, Sara poston FOTON e ëmbël me barkun e rrumbullakosur dhe i thotë dy fjalë bebit në bark!

Publikuar më: 12:30 09-08-2020

Sara Hoxha ka shkuar me pushime me Ledrin dhe nga plazhi publikojnë foto të ëmbla si çift, pa harruar bebin e tyre që ende nuk është gati të dalë nga barku i rrumbullakosur.

Ajo ka publikuar në Instagram foton më të ëmbël gjatë këtyre muajve të parë shtatzënisë së saj.

Sara është duke shijuar nën rrezet e diellit një lëng ananasi, ndërkohë ka menduar që t'i jap pak edhe vajzës së saj, edhe pse bebushi gjendet në bark. Bukuroshja ka vendosur pipën në kërthizë, dhe krahas fotos ka shkruar: Dil që të pish bebush.

 

View this post on Instagram

Swipe for drinking baby bump ?

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Article Logic
Execution time: 0.0081031322479248