INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me fotot NUDO për Playboy, Kylie Jenner rrëfen të fshehtat e jetës seksuale me Travis Scott [FOTO]

Me fotot NUDO për Playboy, Kylie Jenner rrëfen të fshehtat e jetës seksuale me Travis Scott [FOTO]

Publikuar më: 15:37 15-09-2019

Miliarderja bombastike Kylie Jenner, ka marrë një tjetër kthesë të guximshme në karrierën e saj.

22-vjeçarja, e cila shet produkte kozmetike dhe ka një pasuri prej 1 miliard dollarësh, pozoi me të brendshme të kuqe për kopertinën e revistës Playboy.

Më e vogla e familjes së njohur Kardashian-Jenner, në lidhje me reperin Travis Scott, u pyet rreth jetës së tyre seksuale dhe tha se ajo është bërë më e mirë e nga lindja e vajzës së tyre në vitin 2018.

View this post on Instagram

☁️✨?

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Article Logic
Execution time: 0.0069680213928223