INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me lot në sy! Reagimi i Ledrit pasi u bë baba është kaq emocionues, e shihni këtu! [FOTO]

Me lot në sy! Reagimi i Ledrit pasi u bë baba është kaq emocionues, e shihni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 18:32 14-12-2020

Sot Ledri dhe Sara u bënë prindër për herë të parë dhe lajmin e bënë të ditur mediat. Çifti, i cili gjatë gjithë kësaj periudhe qëndruan aktivë në rrjete sociale duke zbuluar gjithashtu, lajmin e lindjes së vajzës vendosën të mos e ndanin menjëherë me publikun.

Por falë miqve të Ledrit arritëm të mësonim edhe reagimin e tij, kur vogëlushja ka ardhur në jetë.
Një ndër të parët me të cilët Ledri ka komunikuar, ka qenë miku i tij Rron Kajtazi, i cili ka postuar një foto që tregon momentin kur reperi ka bërtitur i lumtur që u bë baba.

“Telefonata e gëzimit”-shkruan Rroni duke treguar se Ledri menjëherë pas lajmit të bukur ka telefonuar miqtë.

Tani po presim me padurim foton e parë me vogëlushen dhe emrin e saj.

Screenshot_1-28-300x372.jpg

Article Logic
Execution time: 0.006572961807251