INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Arbenita konfirmon shtatzëninë: Ja FOTOT me barkun e rrumbullakosur

Më në fund! Arbenita konfirmon shtatzëninë: Ja FOTOT me barkun e rrumbullakosur

Publikuar më: 21:25 22-02-2021

Nuk ka më asnjë dyshim. Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale, duke shkruar se është shtatzënë dhe me atë rast po organizon edhe një lojë shpërblyese.

 arbenitalsmajli_20210222_185332_1.jpg

Deri tani nuk dihet ende se në cilin muaj është modelja, ndërkohë, “Prive.al” ka mësuar se ata do të bëhen prindër të një vajze. Gjithashtu, është bërë e ditur se këto kohë, Arbenita po qëndron në Kosovë, ku edhe ka zhvilluar kontrollet rutinore për shtatzëninë e saj. Bebushja pritet të vijë në jetë brenda pak javësh dhe sigurisht do të ndryshojë plotësisht jetën e dyshes së njohur.

  arbenita-2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0077168941497803