INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Menduat se i patё tё gjitha nga festa e 'çmendur' e Ronelёs, por si e 'dogji' Zerka me siguri e keni humbur! E shihni kёtu [FOTO]

Menduat se i patё tё gjitha nga festa e 'çmendur' e Ronelёs, por si e 'dogji' Zerka me siguri e keni humbur! E shihni kёtu [FOTO]

Publikuar më: 21:57 07-09-2019


Ronela Hajati është padiskutim një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme shqiptare. Ajo numëron shumë vite në skenë dhe i ka dhuruar publikut tonë shumë hite

Pak ditë më parë ka festuar 30 vjetorin. Të shumta kanë qenë urimet nga fansa dhe artistë të njohur të showbiz-it. Ronela është shprehur se ditёlindja e saj do tё zgjasë për njё muaj dhe do tё mbahet mend pёr shumё kohё.

 

Mbrëmjen e kaluar, ajo ka filluar festimet dhe ka ndarё disa momente nё faqen e saj tё Instagram-it. Në organizimin festiv dhe plot shije, nuk kanë munguar shumё personazhe tё njohur dhe miq tё mirё tё artistes, ku kanë ka festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Shumё prej miqve tё saj i pamё nё story, por njё ndёr ata qё e ‘dogji’ pёr ditёlindjen e Ronelёs ishte Young Zerka. Me siguri shumё prej fansave kanё dashur ta shihnin Zerkёn nё festёn e kёngёtares dhe ne tё intv.al ua tregojmё me fotot mё poshtё.

add19246-e447-4eb4-baa8-0d885e77c9f4.jpg

0ccbbe38-3fa2-453d-84b4-a288f76a06c4.jpg

5b334014-8782-40e1-9497-9ed191a882d6.jpg

811a26bf-5c3b-40c2-b614-19a02f77aee0.jpg

a663e087-10d7-4c03-9ae8-2120c8cc0ce2.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033409595489502
    array(1) { ["section"]=> string(126) "menduat-se-i-pat-t-gjitha-nga-festa-e-cmendur-e-ronel-s-por-si-e-dogji-zerka-me-siguri-e-keni-humbur-e-shihni-k-tu-foto-101840" }