INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Merr fund martesa me Marina Vjollcën? Ky reagim i Getoar Selimit i thotë të gjitha! [FOTO]

Merr fund martesa me Marina Vjollcën? Ky reagim i Getoar Selimit i thotë të gjitha! [FOTO]

Publikuar më: 19:12 23-08-2019

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nuk janë në momentin e tyre më të mire. Të paktën kështu thuhet në mediat online Thashethemet janë ndezur pas pothuajse dy vitesh dhe një prej arsyeve është puna e moderatores. Një vit më parë Marina u shkëput nga TV Klan dhe fjalët qarkullonin se ishte pikërisht reperi, ai që nuk e linte bukuroshen të ushtronte profesionin e saj.

Një tjetër detaj që shtonte dyshimet ishte pikërisht fakti që ata nuk publikonin foto bashkë në rrjetet sociale, mirëpo as nuk pëlqenin apo komentonin postimet e njëri-tjetrit.

Burime pranë dyshes, i thanë Dosja.al se dëshira e moderatores për t’u rikthyer pranë ekranit dhe profesionit të saj ka bërë që mes çiftit të lindin konflikte.

Mirëpo siç duket këto ishin thjesht thashetheme sepse me foton e postuar së fundmi, Getoari shfaqet me partneren e tij të jetës teksa shkroi “Mahalla mood”.

Pra Marina dhe Getoari janë më të dashuruar se kurrë.

View this post on Instagram

Mahalla mood

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070478916168213
    array(1) { ["section"]=> string(93) "merr-fund-martesa-me-marina-vjollcen-ky-reagim-i-getoar-selimit-i-thote-te-gjitha-foto-100999" }