INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mevlani qenka lidhur me ish-konkurrenten seksi? Ja e vërteta!

Mevlani qenka lidhur me ish-konkurrenten seksi? Ja e vërteta!

Publikuar më: 20:33 15-07-2021

Vazhdon ende saga e trekëndëshit të Për’puthen Mevlan, Lediana dhe Antonela. Pasi Antonela priti Mevlanin në studion e Top Arena u shtuan dyshimet se mes tyre mund të kishte diçka më tepër.

Sigurisht qe kaq mjaftoi që ndjekësit të bëheshin kuriozë e të kërkonin shpjegime. Antonela ka bere një pyetësor në Instagram dhe sigurisht që është pyetur për raportin me Mevlanin.

“A je e lidhur me Mevlan Shaben o goce se na vdiqe”- ka qenë pyetja të cilës Antonela i është pergjigjur:

“Nje nga nje milion pyetjet. Jo!”

Rrini të qetë! Pra, nuk ka gjë mes tyre!

h y" />

Article Logic
Execution time: 0.0037381649017334