INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miliarderja e famshme, Kylie Jenner zgjedh më të preferuarën nga të gjitha dhuratat luksoze që i bënë për 23-vjetorin! [FOTO]

Miliarderja e famshme, Kylie Jenner zgjedh më të preferuarën nga të gjitha dhuratat luksoze që i bënë për 23-vjetorin! [FOTO]

Publikuar më: 12:33 11-08-2020

Miliarderja e famshme, Kylie Jenner ka festuar 23-vjetorin një ditë më parë.

Edhe pse dhuratat e festimet kanë filluar shumë ditë më parë, Kylie-n e bën të lumtur vetëm vogëlushja e saj, Stormi.

Ajo ka publikuar një foto me vajzën dhe shkruan: “Dhurata më e bukur nga të gjitha."

Mami Kylie me vogëlushen shfaqen pranë tortës, duke fryrë qirinjtë dhe me siguri ky është momenti më special i tyre.

 

View this post on Instagram

the best gift of all ?

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Article Logic
Execution time: 0.0099442005157471