INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Mjaft, u mbyll'/ Eni Shehu nxehet keq me konkurrentin mes emisionit

'Mjaft, u mbyll'/ Eni Shehu nxehet keq me konkurrentin mes emisionit

Publikuar më: 22:32 24-11-2021

Eni Shehu është nxehur pas debatit të sotëm në "Talk Love Story", ku Algerti nuk ka dashur që të ndalojë dhe të vijojë diskutimin me opinionistet. Eni i kërkoi Algertit të pushojë duke rritur tonin e zërit.

 

Eni Shehu: Algert të lutem, u mbyll. U mbyll, mori fund. Kemi 10 minuta që po mbytemi me një pikë ujë.

Algerti: Nuk po mbytemi fare, thjesht po kthej përgjigjet e duhura.

 

Një vajzë kërkon të bëj një pyetje: Të lutem mund të bëj një pyetje.

Eni Shehu përgjigjet me tone të larta: Joo. Të flas Kristi.

 

Kristi: Besoj që shoqëria mes femër-mashkull, është më komplekse. Kam probleme komunikimi, unë kam tërheqje, ajo nuk ka.

Article Logic
Execution time: 0.0029270648956299