INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Mka ardh loqka''/ Robert Berisha takohet në pushime me këngëtaren e njohur shqiptare dha ajo nuk është NORA! [FOTO]

''Mka ardh loqka''/ Robert Berisha takohet në pushime me këngëtaren e njohur shqiptare dha ajo nuk është NORA! [FOTO]

Publikuar më: 09:45 11-09-2019

Robert Berisha vijon të mbetet kryefjala e portaleve dhe mediave online së fundmi, për shkak të ndarjes me Nora Istrefin. Ata të dy i dhanë fund lidhjes gati 13 vjeçare dhe këtë lajm e dha vetë Roberti në instagramin e tij gati dy javë më parë.

Por siç duket këngëtari ka vendosur të bëjë disa ditë pushime dhe ka zgjedhur si destinacion Turqinë. Në këto pushime ai i është bashkuar miqve dhe kolegëve të tij që ndodhen në Antalia. Ka qënë Big Mama ajo që ka postuar një foto ku shfaqet me Robertin ndërsa shkruan: “Tash u kompletu, më ka ardh loqka”.

Kujtojmë se Big Mama ndodhet së bashku me Rinën në Antalia me pushime e mesa duket vajzave u është bashkuar edhe Roberti.

Në foto ata duket shumë të lumtur së bashku, duke dëshmuar marëdhënien e mirë që kanë me njëri tjetrin.

tr.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027680397033691
    array(1) { ["section"]=> string(116) "mka-ardh-loqka-robert-berisha-takohet-ne-pushime-me-kengetaren-e-njohur-shqiptare-dha-ajo-nuk-eshte-nora-foto-102020" }