INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mori fund përfundimisht?! U tha se u ndanë, Melisa dhe Andi bëjnë veprimin e PAPRITUR!

Mori fund përfundimisht?! U tha se u ndanë, Melisa dhe Andi bëjnë veprimin e PAPRITUR!

Publikuar më: 13:32 24-08-2021

Andi dhe Melisa kanë qenë në qendër të mediave rozë ditët e fundit, pasi janë komentuar gjerësisht për një ndarje të mundshme. Të gjitha këto dyshime lindën pas disa postimeve në rrjetet sociale nga të dy protagonistët.

Melisa ndau me ndjekësit disa vargje poezie për ndarjen, duke bërë që fansat të dyshojnë se është ndarë nga Andi. Edhe ky i fundit nuk qëndroi duarkryq,  pasi postoi një shprehje në të cilën thuhej:

 “Marrëdhëniet janë si xhami, ndonjëherë është më mirë t’i lini ato të thyera, se sa të dëmtoni veten duke tentuar t’i bashkoni”.

Për më tepër, ata hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, duke lënë vetëm postimet që ishin reklama.

Mirëpo, siç duket diçka e re ka ndodhur, pasi ata kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Nuk dihet nëse mund ta kenë rregulluar marrëdhënien, por jo rrallë herë Melisa është akuzuar në Instagram sikur kjo ndarje e tyre është thjesht një lojë për vëmendje.

1953fe24-da83-4b07-b2ea-30bae384794e.jpeg

 

dc552355-ddc3-46b7-9fc8-b5efd6872673.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0025081634521484