INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e humbisni! Mamaja e Rita Orës ka një këshillë për të gjithë ata që ndihen të pasigurt në vetvete... [FOTO]

Mos e humbisni! Mamaja e Rita Orës ka një këshillë për të gjithë ata që ndihen të pasigurt në vetvete... [FOTO]

Publikuar më: 12:05 07-08-2019

Rita Ora dhe mamaja e saj Vera kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën dhe këtë nuk hezitojnë asnjëherë ta tregojnë.

-640-0-5ccfe4e351035.jpg

Vera Ora është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, në të cilat herë pas here shkruan këshilla të ndryshme për të gjithë ndjekësit e saj.

Si një grua e suksesshme në profesionin që ushtron, ajo së fundmi ka shkruar një këshillë lidhur me efektin e rrjeteve sociale në jetën e çdo personi.

Mesazhi i saj ka shumë vlerë për arsye sepse ajo është shprehur se askush nuk duhet ta krahasojë veten me atë që shohin në Internet, por gjithmonë të jenë vetvetja.

“Mos e krahaso veten me te tjerët në internet, sepse ju jeni të veçantë”- ka shkruar Vera në postimin e bërë.

auto_j1565175108.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030200481414795