INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e humbisni! Rita Ora ekspozon trupin me bikini-t super të vogla, Bebe Rexha i lë koment epik [FOTO]

Mos e humbisni! Rita Ora ekspozon trupin me bikini-t super të vogla, Bebe Rexha i lë koment epik [FOTO]

Publikuar më: 11:43 11-08-2019

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të preferuara pë të gjithë publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku po korr një sukses të madh me karrierën e saj.

Rita Ora po shijon pushimet në ishullin ekzotik të Ibizas dhe sigurisht që këngëtarja nuk ka nguruar të ekspozojë asetet e saj më të vlefshme.

Mirëpo, shihet se Rita ka një stil disi të veçantë kur vjen puna tek rrobat e banjos, duke i zgjedhur ato tepër të vogla për masat e saj trupore.

Së fundmi, ajo publikoi një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet e veshur me bikini, teksa e fotografuan nga prapa duke theksuar të pasmet e saj bombastike.

“Deri herën e ardhshme”- ka lënë këtë mbishkrim Rita në foton e saj.

Ka marrë shumë komente të ndryshme pozitive në të cilën nuk mungoi as komenti i këngëtares tjetër shqiptare me fame botërore Bebe Rexhës, e cila në një mënyrë tregon se mbeti e habitur nga ky imazh e cila ka shkruar:

“Damnnnn”- në kuptimin se ka ngelur pa fjalë kur ka parë këtë foto dhe i ka pëlqyer tej mase.

auto_h-61565518476.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029499530792236