INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mourinho shpreh dëshirën për rikthim si trajner: ''Kam mësuar nga dështimet e mia''

Mourinho shpreh dëshirën për rikthim si trajner: ''Kam mësuar nga dështimet e mia''

Publikuar më: 16:12 07-08-2019

Jose Mourinho nuk ka më kohë për të humbur dhe tekniku po mendon për rikthimin e tij si trajner. Në një diskutim të hapur për “Sky Sports” portugezi u shpreh se ndodhet në një fazë të jetës së tij ku duhet të bëjë disa ndryshime rrënjësore dhe të mësojë nga gabimet. 56- vjeçari u shpreh se ka ardhur koha që jo vetëm të ndryshojë metodologjinë e tij të punës, por edhe personelin. Për eksperiencën e itj tek Manchester United, Mourinho u shpreh se ai ka marrë të gjitha shënimet nga dështimi.

Article Logic
Execution time: 0.0085220336914062
array(1) { ["section"]=> string(85) "mourinho-shpreh-deshiren-per-rikthim-si-trajner-kam-mesuar-nga-deshtimet-e-mia-100218" }